Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassul be a pendrivem?...

Miért lassul be a pendrivem? Xfast usb gyorsítaná?

Figyelt kérdés

Bedugom gépbe, másolnék valami nagyobb fájlt commanderrel, és belassul. Eldinul 15-12 000 kbyte/mp-el, aztán pár % múlva leugrik 3000 körülire... Ez eléggé zavaró. Tapasztalt már valaki ilyet? Esetleg valami megoldás?

Beállításoknál találtam valamit, a másolás/törlés fülnél. Általános beállításokra van rakva, talán ott lehet valahogy javítani?

És az xfast usb-ról van valami tapasztalat? Asrock alaplapom van, és ehhez egy program. És ha xfastozom az usbot, akkor más gépen is használható marad?

A pendrive kb 1 éves, nem széthasznált. KIngston datatravel



#pendrive #Kingston #Xfast USB
2013. jan. 30. 18:58
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A TC eleve puffereléssel kezd másolni és úgy számolja a sebességet. A data traveler típus nem elég infó. Nekem van olyan, amit 5-el lehet írni és van 3x annyiba kerülő is ugyanilyen névvel, amit 15-el legalább (DTR500).

Ha nem gumiborításos széria, akkor a tied valószínű csak 5-össel írható és max 15-el olvasható.

A 3 elég hülye szám, mert 5-nek kéne lennie... 3 akkor fordulhat elő, ha nagyon tele van és keresgéli a helyet, akkor akár 1 alá is eshet, vagy ha nagyon töredezett.

2013. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, h pufferrel kezd, köszi! Így már értem, hogy az elején miért olyan nagy.

Ez egy 100 G2-es, szóval elvileg tényleg 5-nek kéne lenni. Direkt csináltam formázást, töredezettségmentesítést, mindent, és akkor is lassú maradt. FAT32 miatt lehet lassú, és ha átformázom ntfs-re, akkor feljön 5ig?

2013. jan. 31. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!