Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1-2 mondatba le tudnátok...

T0mi kérdése:

1-2 mondatba le tudnátok nekem írni hogy ezeket a programokat mire használják, mihez használják?!

Figyelt kérdés

HTML, CSS, Javascript

Flash, Dreamweaver, Fireworks, Illustrator, Photoshop



2013. aug. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

HTML nem program, hanem (weblap)nyelv

CSS sem program, hanem stíluskészlet HTML-hez

Javascript sem progi, hanem parancsok HTML-hez

Flash - a weboldalaknál megjelenő animációk

Photoshop - Képek retusálása (olyan mint a Picasa)

2013. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HTML, CSS, Javascript--> Ezek program nyelvek,ha megtanulod akkor programozó lehetsz.

Flash--> (gondolom Adobe Flash Player-re gondoltál) Ez egy böngészőbe beépülő alkalmazás, amely a Flash alapú animációk megtekintését teszi lehetővé.

Dreamweaver-->Az Adobe Dreamweaver, vagy egyszerűen Dreamweaver egy html szerkesztő és web fejlesztő program.

Photoshop--> Ez egy profi képszerkesztő

Részletes leírást találsz a gugliba,ha beírod.

2013. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

A Dreamweaver, Fireworks, Illustrator, Photoshop mind professzionális Adobe szoftverek.


Itt olvashatsz róluk:

[link]

2013. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy oktatásra fogok járni, és szerencsére sikerült, és kaptam az iskola be mutatásáról és tematikájáról egy kis lapot,és ott pedig ezek voltak. Ide csak Flash van irva.
2013. aug. 27. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4 köszönöm a linket az életben nem találtam meg ezt pedig kereshettem volna egy életen át.
2013. aug. 27. 10:30
 6/6 tabaki ***** válasza:

"Photoshop - Képek retusálása (olyan mint a Picasa)"


Bálna --> Állat (olyan, mint a szöcske)

2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!