Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy aktiváljam a windows 7...

Balazsbukva kérdése:

Hogy aktiváljam a windows 7 uultimate et?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam aktiválni mindenféle loaderrel activatorral a windows de mindig minden fele hibat kapok(PL:.using volume id ,unknown boot device).Sok helyen azt tanácsolták meg kell jelölnöm a "c" patíciót aktívként ,de akkor meg nem lehet mert ott vagyok a lemez kezelés részben ,jobb katt a c partícióra de csak szürke és nem lehet rákattintani arra hogy partíció megjelölése aktívként.

2013. aug. 27. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem rendszergazdaként kezelheted a gépet, hanem felhasználóként, ami gond. Honnan van a Win7 CD? Lehet egy rosszul összetákolt WIN ed van, ami nem tul előnyös. Még esetleg azt megpróbálhatod hogy jobb klikk a C re, Tulajdonságok, Biztonság, Szerkesztés, Hozzáadás ( hozzáadsz egy Mindenki nevű felhasználót ), minden engedélyt kipipálsz rajta, mentés.
2013. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kosz majd megnezem
2013. aug. 27. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
tölsd le a microsoft toolkitet és próbáld avval aktiválni
2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg GTP a partíció, na akkor sem fog menni...
2013. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem gpt és simán megy mindig az aktiválás
2013. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A toolkit-el igen, loaderrel nem...
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Windows.7.Loader ez tuti jolesz csak tölcsd le.
2014. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!