Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki teljesen a gép...

Miért fagy ki teljesen a gép pár perc játék után?

Figyelt kérdés
Elindítok egy játékot, játszok vele 5-10 percet, és egyszer csak kifagy teljesen a gép, de annyira, hogy semmilyen gombra, vagy gomb kombinációra nem reagál, kizárólag az áramtalanításra. Eddig 3 különböző operációs rendszer is volt a gépen az utóbbi időkben, de az összesen ugyanezt csinálta. (Windows XP, 7, 8) Nagyon bosszantó a probléma, hiszen anno én főleg játékra vettem ezt a PC-ét. A konfig: Intel Core i7 920, Nvidia GTX 560 TI, 4GB RAM, és az alaplap: Gigabyte GA-EX58-UD4

2013. aug. 30. 14:04
 1/8 Emberek ***** válasza:
milyen táp van benne?
2013. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egerecske ***** válasza:
nem a táppal van ott gond hanem a hűtéssel
2013. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emberek ***** válasza:

na igen... igazad van. ha a táp lenne a ludas akkor restart lenne, vagy kékhalál.

így inkább ki kellene pucolni a gépet teljesen!

2013. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pucold ki, főleg a ventillátorokat és az általuk hűtött áramköröket.

Ha még úgy is fagyni fog, rakj még bele/alá/mellé ventit.

Esetleg az is lehet, hogy a túl sok memória lefoglalás miatt fagy, ekkor legalább a játszás idejére állítsd le a feleslegesen futó programokat, szolgáltatásokat.

2013. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég én is erre gyanakodtam, úgyhogy kipucoltam a gépet, vettem a házba még 2 plusz ventilátort, a processzor hűtőre új hővezető pasztát is vettem, bár feltételezem a videókártya melegszik túl. Hát megpróbálhatom még egyszer kitakarítani, hátha, pedig legutóbb igen rendesen ki volt pucolva.
2013. aug. 30. 14:36
 6/8 A kérdező kommentje:
A feleslegesen futó dolgok mindig le vannak állítva. Használok egy Game Booster nevű programot, ami játékok indításakor automatikusan leállít minden fölösleges programot, plusz rendszeresen végzek a gépen rendszer takarítást.
2013. aug. 30. 14:37
 7/8 Egerecske ***** válasza:
videókártyádhoz is használj hőpasztát
2013. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Daw1s válasza:

Sziasztok,Az előző válaszolóknak.

Nekem is ilyesmi problémám van.....

Most raktam újra a gépet,Mióta fel raktam a windows 7 enterprise -t azóta folyamatosan fagy....

UI.: 6 hűtő van gépemben,tápegységgel semmi baj.

MS Windows XP professional Szervízcsomag 3

AMD athlon 64 processor 3800+,2.00GB ram,ATI Radeon HD 3200 Grapics Alaplap Gigabyte GA-MA78GM-s2h a gép főbb tulajdonságai...(Mint ezekből az adatokból észre vettétek integrált videó kártyám van,A videó kártyát ki vettem mert anélkül is futnak a játékok.Annó mikor ki jött a Postal III. azzal játszottam full grafikán videó kártya nélkül)

Winchesternek semmi baja (szektor hiba nem található)

Változó mikor hogy miért fagy le.... Futó alkalmazások nem futnak,(csak driver van fel rakva semmi más,Meg egy google chrome) Automatikus frissítés kikapcsolva.

Mint tudott a Microsoft Corporation készíti a vírusokat....

2013. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!