Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Nem indul a...

Mit csináljak? Nem indul a Sims 3!

Figyelt kérdés

Már rés óta fönt van a Sims 3, torrenttel letöltöttem hozzá a Világ körül kiegészítőt, és meg van a Házi kedvenc CD-n(eredeti). Telepítettem hozzá szintén torrenttel az álomállásokat, de amikor el akartam indítani azt írta hogy: There was an error during startup. Please see the Log for more details.

Letöröltem az utolsó kiegészítőt amit telepítettem, de ez után is ezt írta. Letöröltem az összeset, az alapjátékot is, hogy majd újratelepítem. Beraktam a CD-t, de még mindig ez van, pedig elvileg töröltem!!! Mit csináljak?



2013. aug. 31. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd, amit javasol (Please see the Log for more details), és esetleg velünk is oszd meg, amit találsz.
2013. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell?
2013. aug. 31. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetibe. Ha úgy se jó, akkor hívd fel a supportot.
2013. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az alapjáték és az állatos kiegészítő eredeti. De azokat sem indította amikor az összes többit már letöröltem. De még az alapot sem amikor az eredeti kiegészítőt is.
2013. szept. 1. 10:58
 5/10 anonim válasza:

Nem biztos de lehet, hogy felrakott az Álomállások valami vírust a gépedre.

De egyébként már újra feltelepítetted az alapjátékot vagy már a telepítést se engedte?

2013. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt sem engedte. Pontosan ugyanaz történik mint amikor fönt volt. Pedig átnéztem a gépet hogy ne maradjanak rajta sims 3 darabkák...
2013. szept. 1. 14:53
 7/10 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=IyKMnpKHGg8 itt egy videó erről. Én sajnos nem tudom elindítani, mert lassú a netem. Viszont lehet hogy ez segít! 11:59 -es voltam :)
2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom nézni!:)
2013. szept. 1. 18:52
 9/10 tomiska válasza:
Crackeld be!
2013. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az egészet vagy meg kell venni vagy letölteni de crackeld meg
2014. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!