Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ad ki ilyen hangokat a...

Miért ad ki ilyen hangokat a laptopom? Sipól, zúg, olyan "ultrahangok" vagy nem tudom minek nevezzem. Nagyon idegesitő? Mi ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ennyiből ezt nem lehet megválaszolni. A táptól a winchesterig sokminden lehet.

Próbáld behatárolni, hogy a zúgás erőssége függ-e mondjuk a képernyőn lévő színektől, valamelyik lemez működésétől, gép helyzetétől (ha döntöd, forgatod), stb.

2013. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan sipolás, fogalmam sincs hogy irjam körül, neten megpróbálok keresni valami hasonló hangot...


Halgattam a zenét, és egyszer elkezdett recsegni a hangfal, kikapsoltam, kihuztam a jacket, és akkor a laptop hangszórójából jött...


Nem is ultrahang, hanem a magas frekvenciás zúgás

2013. szept. 2. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy megmakkant a végfok a gépben.

Aktív hangszóród van? (Konnektorba dugós?)

2013. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, e-BODA 5.1-es...

Fél éves sincs a gépem, és már régóta csinálja

2013. szept. 2. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy lecseréltem a hangkártya driverét. Azóta nem zúg és nem is recseg.
2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!