Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérlek, szőke vagyok, mit tegyek?

Kérlek, szőke vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Analfabéta vagyok a számitógépekhez. A gép újra lett rakva, és egy barátom beállította hogy 3 részre legyen osztva a gép memóriája. C: Windows D: Programok E: Személyes dolgok.

Minden szép és jó, a programokat a D-re kell tenni, oké. De van olyan telepítő ami nem oda teszi alapból, szóval oda kerültek dolgok mint pl a Google Chrome (ami éppen most itt a lényeg). Ezután megnéztem itt a gyakori kérdéseken hogy hogyan lehet beállítani hogy alapból a D-re mentsen mindent. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2.. ) megcsináltam amit mondott. A Program Files-sal de aztán megcsináltam a Programfájlok (x86)tal is mivelhogy amugyis a legtöbb programot oda teszi. Ezután az összes ikon amim volt nem működik. Semmi ami nem a D-re volt telepitve. Csak úgy tudom őket használni ha belépek az intézőbe és onnan kikeresem és megnyitom. Csináltam új parancsikont is, megadtam az utvonalat. Na az működik egy darabig aztán megint beszarik magától.. Gondoltam azért van mert hogy a D-ben keresi, ezért vissza akartam állitani a Programfájlok (x86)ot. meg is tettem de csak mégegy mappát tett oda aminek ez a neve. Még mindig szar. Kérlek segitsen valaki !!!!!! Köszii :D



2013. szept. 2. 21:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szóval akkor a két particio összevonásához nem kell ujratelepités, ugye? amit leirtál azzal meg lehet csinálni? fontos adat nincsen, ami van ki van mentve, és a programok sem fontosak
2013. szept. 5. 16:38
 12/16 tabaki ***** válasza:
Valószínű, hogy nem kell, a partíciókezelőt biztosan nem babráltad, mennie kell.
2013. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon szerencsétlen lehetek ha még ez sem ment :) kitöröltem a D-t a C-t pedig kiterjesztettem de csak kb 20 gb-val lett több, maradt 101 gb helyem de nem tudom már kiterjeszteni még jobban, de nem akarok még egy ilyen particiot, most ezt miért csinálja ??? :D
2013. szept. 5. 17:08
 14/16 tabaki ***** válasza:
Én ezt már szöveg alapján nem tudom követni. Nem tudnál feltölteni valahová néhány képernyőmentést, amiken látszik is a folyamat?
2013. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tárgytalan :D újra lett telepítve és a problémát végülis megoldottam visszaírogattam mindent olyanra ahogy helyes :D aztán még csináltam valamit de nem emlékszem :D azért köszi a segitséget !! :D
2013. szept. 21. 19:49
 16/16 A kérdező kommentje:
érdekesség képpen, most már csak egy C-m van. xD ami megint csak szar, de jobb mint eddig ! :D
2014. okt. 19. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!