Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android os telefonnal h lehet...

Android os telefonnal h lehet telefont bemérni? Telepitettem mán alkalmazásokat hozzá, de egysem mükötik! Valami javaslat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy bemérni? Mit szeretnél? Radarképen mutassa a közelben levő telefonokat? Ilyet nem fogsz találni.
2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, hanem egy adot telefonszàmot terkepen mutasa, kövese a mozgàsàt.. vannak ilyen alkalmazàsok, cs még nemtalàltam ami müködik is..
2013. szept. 6. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem hiszem, hogy léteznek (legalábbis bárki számára elérhető formában), mert személyiségi jogokat sért.
2013. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalmazás nem létezik. Olyan létezik, hogy letöltöd a telódra (SAJÁTODRA) és ha egy előre megadott kódot kap sms-ben, akkor bekapcsolja a GPS-t és elküldi a helyzetét + egy google maps linket. Ez arra jó ha elhagytada telefonodat. a program neve Where's My Droid
2013. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!