Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölhetem e a játék programot?

Törölhetem e a játék programot?

Figyelt kérdés

Tehát, utorrentell leszedtem játékot, és azt már ki is írtam dvd-re.

De mondják,hogy az utorrentett ne zárjuk be mert, hogy vissza is kell tőlteni amit leszedtünk,

Na most én már letőrőlném a gépemről a leszedett fájlt, hogy ne foglalja a helyet, ilyenkor akkor nem tőltődik vissza az utorrentben az amit leszedtem? ha letőrlőm azt a játék teljes mappáját?

bocs ha kacifántos a kérdés:):)


2013. szept. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha letörlöd a gépedről a leszedett fájlt, akkor mégis mit fog visszatölteni a kliensed?

G.

2013. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
Ha letörlöd amit letöltöttél akkor nem fogod tudni járatni utorrentben, illik járatni legalább pár napig, de a torrentoldal szabályzata a lényeg, már ha van.
2013. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hétig még maradjon a gépen, ugyanis onnan töltöd vissza. Később törölheted, ha már eleget töltöttél vissza belőle.
2013. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat,

ment a zöld kéz :)

2013. szept. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!