Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok az új Amnesia...

Mit gondoltok az új Amnesia játékról?

Figyelt kérdés

Keserédes érzés fogott el játék közben és a végén. Nem azt kaptam, amire számítottam. Nem volt ijesztő nagyon, az első rész sokkal jobb volt. Itt ami tetszett a gépek, a környezet, a hangok, a változatos helyszínek, a történet szerintem nagyon jó volt, néha meglepő, de néha nagyon kiszámítható.


De néhány alapvető elemet kivettek, ami elrontotta a régi feelinget, a szörnyek szánalmasan buták voltak, könnyű volt kicselezni őket és nem töltött el akkora elégedettséggel a végén a játék, mint kellett volna.


Számotokra is csalódás? Jobb lett volna, ha a Frictional Games fejleszti a The Chinese Room helyett?



2013. szept. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kár, hogy kiadták a kezükből és a The Chinese Room-nak adták. Nem volt olyan érzésem, mintha ez teljesen amnesia lett volna..

Azért nem volt rossz, egy-kétszer megéri végig vinni. Történet miatt pl, bár én sem ijedtem meg sokszor, gyakran voltak kiszámítható dolgok.

2013. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az első részét csak tv és lámpa mellett bírtam csak végig vinni, persze úgy is ki voltam tőle. Ezt meg simán vittem sötétben.
2013. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem jobban bejött mint az első.. Igaz nemvolt olyan ijesztő viszont a történet zseniális,sokkal drámaibb ami viszont negatívum az hogy nagyon rövid. Másodjára kb 2 óra alatt végigvittem....
2013. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem pont a történet volt logikátlan, meg nagyon béna, az első rész saját univerzumot teremtett, szimbolika volt benne, a második részben egyáltalán nem. Na de az atmoszférája fantasztikus lett.
2018. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!