Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki arra egy nagyon...

Ismer valaki arra egy nagyon egyszerű és lényegretörő programot, amiben RGB színeket keverhetek ki?

Figyelt kérdés
Konkrét, erre készített programot mondjatok erre légyszíves! Ne MS-Paint és Gimp legyen a válasz.

2013. szept. 14. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem mit szeretnél. Beállítasz egy rgb kódot és megmondja az milyen szín, vagy pedig beállítasz egy színt és az érdekel, hogy annak mi az rgb kódja?

Létezik erre online alkalmazás is:

[link]

2013. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nade ilyen, amit online linkeltél, offline szoftver formályában nincs?

Tudom, hogy neked furcsa, meg "minek az ilyen", de most épp elég praktikus lenne nekem az ilyen, jól jönne. És lehetőleg egy olyan program formájában, amin a kikeverés egy aránylag kicsi ablakterületen oldható meg... akár CSAK pusztán a számokkal való kikeverés is jó, ha annak az eredményét még egy négyzetben mutatja.


Amúgy köszönöm az írtógyors válaszodat! :D

2013. szept. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!