Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ESET Termékeknél zavarja a...

Az ESET Termékeknél zavarja a működést a CRACK? (frissítései, vírus szűrés, stb. )? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Vannak emberek sajnos akik Crack-et használnak és kíváncsi vagyok hogy ugyan úgy működnek mintha próba verziósak lennének? Vagy esetleges téves frissítések is történnek nem kívánt weboldalról ami akadályt,veszélyt jelenthet a Windows-ra?
2009. nov. 4. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogtiszta ESET NEM jelent semmilyen veszélyt a gépre, sőt, ha ESET Smart Securityről van szó, akkor tűzfal, vírus- és kémprogram írtó egyben. Naponta többször is frissiti magát. Ha nem engedélyezel valamit a tűzfalon, nem fogja engedni. Ha viszont nem vetted, illetve nem a hivatalos oldalról (www.eset.hu) töltötted le a 30 napos próbaverziót, akkor veszélyes. Nem fogja frissiteni sem a moduljait, sem az adatbázisait. Nézz körül a cég honlapján, érdemes.
2009. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De úgy értve hogy az eset.hu rol van letöltve és meg van crack-elve hogy minden nap 31 napot ír ki hogy annyi van hátra a próba időböl
2009. nov. 4. 20:31
 3/9 A kérdező kommentje:

-Smart Security 4-es CRACK

-Pontos neve: ESET4 Box4EVER v4.30A.exe

2009. nov. 4. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kapsz teljes értékű frissitést, vagyis "lyukas" a védelem a gépeden. Bármikor kaphat valami komolyabb fertőzést (trójai stb.), ami aztán oda vezethet, hogy rakhatod újra a Windows-t. Vagy tönkrevágja a gépedet. Ezen nem szabad sprórolni, nekem volt régi NOD-om, 9000 ft-ért kaptam ESS 4.0-át, egy évig jó (Neten rendeltem meg). Nincs vele semmi gond.
2009. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
CRACK helyett, ha eredeti Windowsod van, használd inkább ezt, van Win7, Vista, 64 bites XP-re is külön. [link]
2009. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És úgy jó ha nem használok CRACK-et ,de minden hónapban regisztrálok egy E-mail címet és kérek próba licencet?

(Aúgy elvileg eredeti az XP-m mert amikor megcsinálom a frissítéseket volt egy olyan hogy Windows Eredetiség vizsgáló vagy mi és nem csinált semmit. Általában pedig ha jól tudom minden bekapcsolásnál megjelenik hogy a Windows hamisítás áldozata lett vagy mi XD)

2009. nov. 4. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:
de köszönöm az eddigi vállaszokat :D ,de még írjatok légyszives mert fontos lenne nagyon.
2009. nov. 4. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
21 51-es vagyok: ingyenes a Microsoft vírusirtója, kipróbáltam, nagyon jól működött. Letöltöd, aztán a Microsoft kapcsolaton keresztül frissiti magát. Ezért kell hozzá eredeti Windows.
2009. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :)
2009. nov. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!