Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra szeretném rakni a win7...

Újra szeretném rakni a win7 op rendszeremet, de még sose csináltam. Megtudom csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
Pendriveot megcsináltam szoftveres úton, hogy csak be kelljen dugni, szóval valaki leírná lépésről lépésre mit kell tennem egész pontosan az újratelepítéskor és azután? Sose csináltam, kicsit "félek" tőle.

2013. szept. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék

2013. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak utasításokat kell követni, elég nehéz elrontani.
2013. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha a particionálás részt, meg a rendszermeghajtó kiválasztását nem b*szod el, akkor szinte gyerekjáték. Szájbarágós a többi része, elég érthetően és szépen leírnak mindent magyarul.
2013. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De maga a telepítés után milyen driverek és egyéb programok kellenek? laptopról van szó.
2013. szept. 24. 14:49
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Javallott előre lementeni a drivereket, vannak erre alkalmas szoftverek. Utólag elég körülményes, pláne ha hálózati kártya illesztőprogram kell. Addig nincs internet így letölteni se tudod. Na meg nem kell keresgélni, mert pont a neked valók vannak lementve.
2013. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!