Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Sims 2?...

Miért nem indul a Sims 2? Semmi féle hibaüzenetet nem ad csak úgy látni az egeren hogy tölt? Aztán meg nem tölt. Mér a fejemet verem a monitorba!

Figyelt kérdés
Crack-elve van a kompatibilitásnál nincs Win XP Prof. Sp3. Úgy hogy erre jól ránéztem? A játék régebben futott bár építeni nem bírtam benne dae az más tészta!?

2013. szept. 28. 11:02
 1/1 Sophie94 válasza:

Szia! Nekem is elakad a játék betöltésénél, bár nekem eredeti, CD-s verzióm van. Azért leírom, amit tudok. :)

Az indítás után bejön az EA logója és lefut a demo. De mielőtt bejönne a betöltés panel (amin megy a csík egyre előrébb, és írja pocsolyák nemtudommicsinálása, stb.; ez után jön be a városválasztó)leáll. Ez már nem tölt be. Itt jön a Ctrl+Alt+Del. Bejön az Asztal, rányomsz a tálcán a Sims ikonjára és jön a majdnem negyed órás várakozás, amíg visszalép a játékhoz. De visszamegy, és ez a lényeg. Remélem hasznos volt az információ! Jó játékot!

2013. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!