Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges a Windows 7 telepít...

Lehetséges a Windows 7 telepítése pendriveról?

Figyelt kérdés

1: Felismeri, ha úgy kapcsolom be a gépet, hogy már be van dugva a PD? Szóval akkor elindul rögtön a telepítése?


2: Amikor kb. év elején vettem egy videokártyát kicsit felhúzták a processzorom órajelét! Ez ugye nem fog változni attól, hogy újratelepítem a WIn7-t?


3: A videokártya illetve egyéb hardverek drivereit hogy kell telepíteni? Vagy azt megoldja a Win7 magától?


2013. okt. 17. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve ha DVD-re írom akkor ráfér egy sima DVD-re? Nem tudok duplát írni... És ha igen, akkor hogyan kell ráírni?

Vagy akár indíthatom közvetlen a gépről is?

2013. okt. 17. 14:03
 2/9 4ttil4 ***** válasza:

1: ha nem indul el egyből akkor a boot menüből ki kell választani az USB-ZIP-et (vagy a másik USB módot) elsőnek a prioritási sorendbe. ezután már indulni fog róla a telepítés

2: attól függ, hogy húzták fel, de szerintem nem

3: W7 a legtöbb alapvető drivert feltelepíti, de a vga-t neked kell, ha van cd-d akkor onnan, ha nincs akkor az amd, vagy nvidia honlapról

2013. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 4ttil4 ***** válasza:

egy sima DVD elég hozzá.

itt már megvitattuk, hogy kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gigabyte Radeon HD 7850 OC 2GB GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, 2xDP(mini) (PCIe) Ilyen kártyám van! Nem találom a driverét! Legalábbis azt hiszem, hogy ez az :D Mi van ha rosszul tudom? A doboza most nincs nálam...
2013. okt. 17. 14:41
 5/9 4ttil4 ***** válasza:
nem kell betűre pontosan tudni, az amd honlapján van egy driver kereső. Kb csak annyi kell, h milyen oprendszer, meg milyen széria a kártya. Meg fogod/fogja találni a neked kellő drivert, annyi elég h HD 7850. De ha nem vagy benne biztos, akkor a videókártyára rá szoktak ragasztani egy kis cetlit vonalkóddal és/vagy a kártya típusával.
2013. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 4ttil4 ***** válasza:

[link]

ezt értelemszerűen kitöltöd és adja a legfrissebbet

2013. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 17. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valami driver nem kerül fel azt ugye kijelzi az eszközkezelő?
2013. okt. 17. 15:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Az még megtudod mondani, hogy hányszoros sebességgel írjam ki a DVD-re ?
2013. okt. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!