Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy jó töredezettség...

Radirr kérdése:

Keresek egy jó töredezettség mentesítőt, valaki?

Figyelt kérdés
A gépemen jelenleg 3 éve van a win7 64 bites, ahogy lenni szokott jól be is lassult :) Minap halottam hogy vannak már nagyon jó progik amik helyre teszik. Érdekelne hogy mit ajánlotok:)
2013. okt. 19. 23:45
 1/4 soccerway ***** válasza:
vannak akik hisznek ezekben az advanced system care programokban, próbáld ki, hátha neked is segít :)
2013. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kovács Pistike01 ***** válasza:
100%

[link]


[link]


csodát persze hiába vársz :)

2013. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán stabil gépet akarsz, akkor Defraggler és CCleaner.


Egy jó tanács, nem feltétlenül az a legjobb, amelyik a legtöbb hibát mutatja (registry cleanereknél).


Az iobit ASC-jének a Pro verziója ér valamit, le tudod torrentről tölteni, de nagyon agresszívan tisztít.


Én azt mondom, defraggler és ccleaner.

Kevés automatikusan induló programod legyen, valami olyan vírusirtó ami keveset eszik és ingyenes (MSE tökéletes)és gyakorlatilag ennyi.


Egy töredezettség mentesítő, egy registry tisztító, egy basic vírusirtó, minél kevesebb automatikusan induló szar, és szevasz.

2013. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a töredezettségtől lassú a géped, hanem a sok szeméttől, ami a vinyón illetve a registryben van. Nekem is win7 64 bit van fent és a töredezettsége 0%, így nekem a beépített is megfelel...
2013. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!