Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem bekapcsolás (asztal...

A gépem bekapcsolás (asztal betöltése) után kb.75 másodpercig "alszik". Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nemrégiben állítgattam be, hogy a windows indulásával, milyen programok induljanak el vele. Azonban nagyjából azóta ha bekapcsolom a gépet 75 másodpercig nem ismeri fel az internetet, nem indulnak el a szokásos engedélyezett progik (skype). Igazából felismeri a netet, mert ha egyből megnyitok egy oldalt az bejön, de a jobb alsó sarokban az ikon azt jelzi h tölt, gondolkodik... Természetesen nem tudom megnyitni a hálózati és megosztási központot sem. 75 mp után a cd olvasó felébred(kattan kettőt), elérhető lesz az internet és a szokásos progik is elindulnak. Egyszerre.

Nagyon idegesít, főleg, hogy nem tudom mit rontottam el.

Mi lehet a gond?



2013. okt. 20. 17:34
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Rendszernaplóban esetleg nézd meg, hogy mi okozott időtúllépést. Valószínű, hogy valami annyira eszi a procit, hogy más nem tud indulni. De ilyen képet mutat pl. ha vírusirtód van a gépen. Amíg indul a gép, mindentől megvonja a netet és csak akkor adja, ha már saját maga betöltődött, ám a betöltődés sokszor hosszabb idő, mert frissíti is magát (saját magának van net), így akár 1 percig is állhat egy lassabb gép és a betöltés csak a frissítés végén folytatódik.


A rendszernapló az első, ha abból nem derül ki, akkor egyszerre minden induló progit le kell tiltani és egyesével indítani, abból kiderül melyik fagyaszt.

2013. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!