Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem bekapcsolás...

A számítógépem bekapcsolás után nagyon lassú, a tálca se és az asztal se nagyon válaszol. Miért?

Figyelt kérdés
Kivettem minden nem létszükséges induló programot, de ugyanaz. Nem vírus, megnéztem, a tápegység is egy új 400w-s FSP. És ha újraindítom, ennek sokszor nyomát se látni. Simán elindul a rendszer, semmi lassúság. Mi okozhatja ezt, és ez miért nem jelentkezik az újraindítást követően?
2011. szept. 18. 17:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbáld ki a lemeztöredezettség mentesítőt. Lassúságra szokott használni. Programok-kellékek-ben van.
2011. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gépedröl, windowsról adatokat irhatsz hátha könyebb ugy.
2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

*****

első:de akkor az újraindítást követően miért megy normálisan?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 18. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:

a Tűzfal és a vírusvédelem adatbázis frissítése nem fut?

ill nem úgy vannak beállítva, hogy automatikusan a Windows betöltése után le ellenőrizzék a Vinyón lévő fájlokat, a Rendszert?

mert, ha ez fut addig nem reagál a klikkelésekre

egy Feladatkezelő (Ctrl+Alt+Delete) öszkép jó lenne, arról az időből amikor nem válaszol.

2011. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem tudom, nem vagyok számítógépes zseni, de azt egészen biztosan tudom, hogy nekem is és már többeknek is nagyon jól működött töredezésmentesítés után a gép.
2011. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor futtatok egy töredezettségmentesítést.és az avira és a comodo nincs úgy beállítva, és sokkal több ideig tart minthogy az valami ilyesmi legyen
2011. szept. 18. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Több o.O :S

biosban nem let álitgatva semi?

mostanában nem kapot valami virust a gép?

2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez most nem nyelvtanóra, a lemeztöredezettség 1 %, nem, és nem.
2011. szept. 18. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem telepítettél a mostanában, vmilyen HDD regeneráló, karbantartó programot? (Ashampoo HDD Control, HD Sentinel, HDDLife Pro stb...)

mert ezekben a programokban, a Beállításokban van egy olyan lehetőség, hogy a gép indításakor a program automatikusan leellenőrzi a merevlemez szektorait, hibákat keresve. (ez láthatólag úgy jelentkezik, hogy a BEKAPCSOLÁSKOR, a Redszer betöltése, és Bejelentkezés után (Windows Asztal, Tálca megjelenik) szinte egyfolytában világít a HDD visszajelző piros led, de a gépen semmit nem tudsz csinálni, míg a folyamatos fény meg nem szűnik. (egyfolytában hallható az olvasókarok működésének a zaja) Más a helyzet újraindításra (restart)klikkelve. Ilyenkor a merevlemez nem kapcsol ki teljesen, és emiatt nem indul el Bekapcsolásra induló, programozott vizsgálat sem.

2011. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem
2011. szept. 18. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!