Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy toshiba satellite...

Vettem egy toshiba satellite c55-a-19e tipusú gépet op rendszer nélkül. Leírnátok pontról pontra mit hogyan kell csinálni hogy feltudjam telpíeni a tört win 7 ultimate-t?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában azok a gépek amik újak, azoknak elég ha berakod a DVD-t és újraindítod a gépet, aztán automatikusan bootolni fog mikor kiírja, hogy "Nyomj egy gombot az indításhoz..." akkor meg nyomod pl az entert. És utána már csak követned kell az utasításokat.. Nincs ebbe semmi nehéz. Ráadásul ha Magyar a telepítő, akkor meg pláne nem okozhat gondot.


Próbáld meg elszúrni nem tudsz semmit, vagyis nagy bajt nem csinálsz.


Esetleg ha nem bootolna DVD-ről a gép, akkor a BIOS-ban kell állítani a boot rendszert. De viszont, ha nagyon kezdő vagy e téren, akkor kérj meg valami ismerőst, aki tud neked segíteni.


Remélem tudtam valamelyest segíteni. Meg még annyit, hogy beírod google-ba, hogy Windows 7 Ultimate telepítése számtalan videó van róla. Nézz videókat utána, próbáld meg.

2013. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.Egyébként egy régi biztonsági mentésből nem lehet rátenni a windows-t?
2013. okt. 23. 14:22
 3/6 A kérdező kommentje:
a dvd-re való írással vannak problémáim. gondolom bootolhatóvá kell tenni a dvd-t és ott nemtudom hogy átkell e konvertalni az iso-t img-be mert azt kérte a cdburner
2013. okt. 23. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebbe van kártya olvasó is tehát ha beleteszem akkor feltudom telepíteni?vagy csak dvd-ről lehet?
2013. okt. 23. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Javaslom a DVD-ről való bootot.


Nézz körül neten, hogy hogyan kell kiírni a Windows-t, hogy bootolható legyen.


Ilyen kulcsszavakat írj be google-ba: boot dvd készítése windows 7


Sok szerencsét

2013. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mar megoldottam formaztam az usb ntfsre letoltottem egy programot a microsoftrol ami mindent megcsonalt ahhoz hogy ahhoz hogy boottolhato legyen es igy csak bedugtam es telepitette is:D
2013. okt. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!