Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy 8?

Windows 7 vagy 8?

Figyelt kérdés
Új laptopot kapok hamarosan. Mivel nincs rajta op. rendszer (pontosabban van: FreeDos, de én ehhez hülye vagyok, meg a legtöbb játék is Windowson fut el), ezért vásárolni kell. Hányas Windowst ajánlanátok, és azon belül melyik típust?
2013. okt. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Widows 7 Home Premium vagy Ultimate.

A Windows 8-ért nem vagyok annyira oda. Nem tudom hogy mások hogy vannak vele de nekem a Windows 8 annyira nem jön be.Egyszóval nem a kedvencem. A 8-as Windows csak érintőképernyőre jó.

2013. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 brtomee válasza:
én a win7-et ajánlom mert igaz hogy még a win8-at nem próbáltam ki de nekem mindig is a win7 volt a best..a win7 op rendszert ismerem a legjobban
2013. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen a Windows 7, a Windows 8 eredetileg telefonokra készült,visszatért a kék halál (ami ezentúl zöld o_O )
2013. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves első! A két említett kiadás mennyibe kerül (természetesen külön-külön) :D ?
2013. okt. 23. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hogy a Win8 csak érintőképernyőre jó, az egy baromság. Gyorsan, rugalmasan használható egérrel is, minden gond nélkül. Hogy a Metro felület valakinek tetszik-e vagy sem, az már más kérdés, én se vagyok tőle elragadtatva, bár az ötlet nem rossz, csak a megvalósítás nem lett túl jó.

Amúgy szerintem ki kellene próbálnod mind a kettőt és akkor könnyebb lenne eldöntened. 2 évet használtam win7-et, február óta használom a 8-at. Egyikkel se volt soha, semmilyen problémám.

2013. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy egérrel is könnyedén használható.De a Windows 8-at akkor is érintőképernyőre tervezték. telefonra/tabletre vagy notebook-ra.Első voltam.
2013. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy mondod, érintőképernyősre tervezték. De Te nem ezt írtad, hanem: "csak érintőképernyőre jó.". Ami nem ugyan azt jelenti, és ezen állításod baromság. Az hogy érintőképernyősre tervezték, az igaz.
2013. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!