Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lesz inaktív az ablak?

Miért lesz inaktív az ablak?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam más windows-nál is, hogy amikor egy ablak meg van nyitva, 1 perc után automatikusan inaktív lesz az ablak, a fejléce elhalványul és újra rá kell kattintanom, hogy írni, görgeti tudjak. Sajnos elég bosszantó netezés közben, hogy görgetek, vagy írok és közben újra rá kell kattintanom az ablakra. Játékoknál is hasonló a helyzet. Teljes képernyőben fut a játék és automatikusan kirak az asztalra a windows, de a programot nem zárja be.

Ez mitől lehet és hogyan lehet megszüntetni? Előre is köszönöm a válaszokat



2013. okt. 27. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdök, segítsetek kérlek!
2014. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem megoldódott a probléma :)

TP-Link USB adaptert vettem, és a feltelepített utility-je (segédprogram) okozza a gondot. Valószínűleg neked is ez a kis programocska lehet a probléma. Vagy töröld le és használd a "Windows Wireless Configuration Tool"-t vagy az egyszerűbb megoldás:

Amikor csatlakozol a utility-vel, úgy tedd le kis méretbe/zárd be az ablakot, hogy egy olyan fülön hagyod, ahol az értékek nem változnak, például nekem az "Advanced" fül az ilyen, ahol sima beállítások vannak.

2014. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, köszönöm! :)
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!