Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help? Ő helló az lenne a...

Help? Ő helló az lenne a probléma h a Microsoft Flight Simulator X (a játék torrentezett és nincs akitiválva de attól enged játszani csak néha kiírja hogy lejárt a próabidó és akk kilép ) Na és a többi lent.

Figyelt kérdés
Szal ez a játék néha-néha vagyis nem néha szinte mindig ha játszok vele egyszercsak bevillan egy fehér csík és leáll. Nemcak a játék hanem a laptop is. Őő ezzel már volt probléma régebben és naponta programtól és időtől függetlenül ugyanez volt. Ezért nemrég 1-2 hónapja alaplap lett benne cserélve. De most újra ez van( csak azóta (1-2 napja)mielőtt letorrenteztem a far cry-t, A fligth simulatort, A need for speed néhány részét és a maffia II-t ezek közül csak a Maffia nem működik. Jah és még a PowerISO-t is de ez szentem lényegtelen.) Mindegyik a ThePiratebay-ról van. Jah és még egy rakás repülő skint a fs 2002 nevű játékhoz.(utóbbikat nem a tpb-ról) Szentem a vírus kizárt mert futtattam teljes vizsgálatot ( Microsoft Security )-val és nem talát semmit. Asszem csak a fsx közben áll le.. vagyos reggel öcsém vmi bigpointos játéknál is észlelte a problémát. Ha csak simán úgy hagyom a laptopot hogy nem fut semmi program ( max a net megy mert zenét hallgatok v videókat nézek vagy pl most itt irogatok ) akkor nem áll le. Meg még akkor sem tapasztaltam amikor need for speed-el játszok meg szentem a R.I.F.T. nevű játékkal sem fog leállni. Vagyis nem leáll hanem csak "beszürkül" a képernyő és csak a kikapcs/bekapcs gombbal lehet kikapcsolni. Pls help. Helyesírási hibákért ( ha vannak csak nem fedeztem fel ) elnézést kérek csak sz*r a billentyűzetem :)

2013. nov. 1. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!