Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet hogy egyszer csak...

Mitől lehet hogy egyszer csak minden más színű lett a gépemen? Aki ért hozzá írjon pls

Figyelt kérdés
A laptop érzékeli az alap színeket képes is megjeleníteni pl a gyakori kérdések, és a többi böngésző által megjelenített oldal az jól működik, de ide pl ebbe a szövegdobozba fekete háttére zőld betűkkel írok. a ppt file-okat is fekete háttéren zőld betűkkel nyitja meg. Alul a feladatkezelő is fekete, a start menü is zöld, az idő, dátum és hu felirat is zöld. a start menüben is minden fekete alapon zöldel van írva? Mi lehet ez? Vmi vírust szoptam be esetleg? Nagyon kivan a fszom már ezekkel.

2013. nov. 4. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
tehetnél róla egy képet,mert nem sürün látni ilyent,
2013. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát ilyen:


[link]

- itt a fehér téglalapokkal én kereteztembe az asztalon fehérrel a személyesebb file-okat


[link]

- itt én húztam ki fehérrel az első diát


[link]

2013. nov. 4. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki át állította egyszerű színösszeállításra asztalon jobb klikk személyre szabás és válaszd ki az aero-t
2013. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bazzeg tényleg kössz :DDD ment a +
2013. nov. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!