Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha pl én készitek egy programo...

Ha pl én készitek egy programot, akkor nem másolhatom le csak úgy a konkurrens progik müködését?

Figyelt kérdés

Vegyük példának, hogy pl van Androidra ilyen budapesti menetrend app több féle is. És általában ugyanazt az adatbázist használják, amit ők is a közlekedési vállalattól szereznek meg.


És az egyik ilyen progi azt is mutatja, hogy az adott megállónál mennyi a hozzávetőleges menetidő az indulási állomáshoz képest az adott járaton. A másik progi meg sokkal jobban kezelhető, de nincs benne ez a funkció.


Ugyhogy nem értem...Akik ilyen programot irnak meg se nézik, hogy a konkurrencia milyet csinál? Vagy ezt tilos?


Mert elég bosszantó, hogy valakik csinálnak ilyen progikat és nem veszik észre, hogy mi a hasznos funkció. Következésképpen meg se csinálják.


2013. nov. 8. 11:18
 1/1 anti paladin ***** válasza:

A funkciót másolhatod(általában), a megoldás módját nem.


Lehet nincs rá ideje vagy ha nem kap érte pénzt akkor csak módjával készíti, kedve szerint. De az is lehet, hogy az egyik csapatban kevesebben vannak, kevésbé ügyesek.

2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!