Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csinálja? "Photoshop"

Hogy csinálja? "Photoshop"

Figyelt kérdés

Nézzétek meg a srác "photoshopoolt" képeit, ha valaki tudja hogy csinál ilyen képeket légyszi írjon valami leírást.

(kérdeztem őt is facebookon, de csak azt hajtogatja hogy a "google jó barát, ő segít"...

A profilja: [link]



2013. nov. 13. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Rétegkezeléssel ismerkedj első körben, meg a körbevágás művészetével. A legtöbb képe ennyiből áll: fogott egy képet, kivágta, ráhelyezte egy másikra, 80%-as áttetszőséggel, picit torzítva hogy térbelinek tűnjön és kész.


Google pedig tényleg jófej: [link]

2013. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hát nézegetem a tutorialokat.

Még elég kezdő vagyok...

Szóval ha konkrétan egy ehhez hasonló ( [link] ) képet szeretnék csinálni, mennyi idő míg ilyen szinten elsajátítom a program használatát?

2013. nov. 13. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól meg vannak csinálva azt meg kell hagyni :D :D
2013. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Három nap? Egy hét?

Igaza van Elsőnek, nem különleges trükkökről van szó. Az egész a saját igényességeden múlik, és nem utolsósorban a szemeden. Hiába tudod a technikáját, érezned kell, hogy hogyan és meddig lesz tőle dögös a kép. Ez a része nem a programon múlik, hanem rajtad. A program csak egy eszköz. Ceruzát használni például mindenki tud, mégis a legtöbben képtelenek egy épkézláb rajz összehozására. Ne a program használatát sajátítsd el ilyen szinten, mert az lótúró. A látásmódoddal próbáld utolérni ezt a Pósz Ferit, ha neked ő az etalon.

2013. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!