Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendo ilyenkor?

Mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés
Fel akartam rakni a Win7-et, de ahogy az varhato volt valamit elrontottam. Nem eredeti, masolat. A telepitest pedig a geprol inditottam gondolom ez is bezavart. Egy ideig jol telepitette, de az`tan az elso ujrainditaskor tonkrement. A Windows 7 tolteset rakja be, utana behoz egy mutatos hatteret. De utana megint ujraindul megint kek Win7 hatter, es ujra minden elolrol! Legszi segitsetek, mi tudok csinalni?
2009. nov. 18. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

bootolható cd-ről kell telepíteni!


ha nem értesz hozzá, ne csináld, bízd olyanra, aki ért is hozzá

2009. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy a másik windows alól indítottad a telepítést, valószinűleg a frissítés lesz az alap. Sajnos nem minden esetben lehet frissíteni a korábbi windowst 7-re. Amikor indul, ki tudod választani, hogy a Windows7 vagy "Egy korábbi Windows" induljon el. Válaszd azt, mentsd le a dolgaidat és a dvd-ről bootolva teljesen új telepítést válassz és formázd le a c: meghajtót.
2009. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivalasztom hogy induljon a regebbi Windows (ez a lehetoseg kb. 0.5 mp ig all fenn, de egy TAB-bal el tom csipni) viszont mintha nem is tortenne semmi... csak csinalja tovabb az ujrainditgatast.:(
2009. nov. 18. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg eredeti win7?
2009. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztem a mostani DVD-n levo is bootolhato, de semmi. Nem hozza be a telepiteset.
2009. nov. 18. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen geped van?Valami nem melexik benne tul?Ettöl is indulhat ujra.Ertesz a bios beállitásokhoz?Esetleg a biosfrissiteshez?

Es Windows 7-et NE FRISSITS! Csak csupasz winchesterre uj telepites!Es probálj ki egy másik win 7-et.Esetleg eleg a geped hozzá??Nekem AMD Phenom II. X4 es proci,8 gb. Xtreme Dark 1066 ram,Ati 4870 vga, es egy gigabyte alaplapom van.64 bites Win 7 tökkkkeletesen fut rajta!!

Es eddig minden elindult akadálymentesen.:)

2009. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!