Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem aranyerem van ez...

Szerintem aranyerem van ez elmulik? Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Plane,hogy 18 eves vagyok es valoszinuleg a taplalkozasom miatt jott ki (hashajtok stb tobb eve...) Utana nezek majd googlen is de most nem tudok.segitsetek erre valami kenocs jo vagy hogy? Gondolom nem sulyos a helyzet mert egy kis dudor a vegbelnyilasomnal eszrevenni nem lehet
2011. szept. 1. 03:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tobb eve hashajtozol, es most "dudor" a vegbelen, akkor orvos.

Miert kell neked 18 evesen tobb eve hashajtozni?

Ha "sima" aranyer, akkor is jobb a doki, mert o meg tudja allapitani, hogy nincs-e nagyobb baj, belul pl.

Ha nincs mas baj, akkor van kenocs, de ha jol emlekszem, csak receptre, eppen azert, hogy a doki kizarhassa mas betegsegek jelenletet, a belso oldalon a verzest stb.

Ha lany vagy, kesobb, ha gyermeket szulsz, kulon gondokat is okozhat. Ha fiu vagy, akkor pedig "csak" a vastagbel-problemak stb lehet. Szoval doki...

Amugy jo, ha pl elmesz egy berlovardaba es megtanulsz lovagolni - szokott segiteni, ha naponta lejarsz. Komolyan, nem vicc, nezz utana. Lovasoknak sosincs aranyeruk. Igaz, ok nem is hashajtoznak, "csak" sportosan es egeszsegesen elnek.

Jobbulast!

2011. szept. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!