Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ilyen esetben mi a teendo?...

Ilyen esetben mi a teendo? (wizzair) Toroltek a jaratot amivel utaztam volna, a ma esti gepre kaptam helyet. A kerdesem az lenne, hogy ilyenkor megint meg kell csinalni az internetes utasfelvetelt vagy az eredeti jegyet elfogadjak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell hogy fogadják, hiszen te arról nem tehetsz, hogy előrelátóan időben kinyomtattad a jegyet, ők meg törölték a járatot. De biztos ami biztos, hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2011. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ha valakinek van meg tapasztalata irjon!

2011. aug. 19. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jartam meg igy, de sokat utazom, es talan otletnek jo lehet...probald meg megint elinditani az utasfelvetelt. nekem mar volt olyan, hogy elfelejtettem, hogy mar vegigzongoraztam, es elkezdtem megint. Visszadobta, hogy az utasfelvetel mar megtortent. Ha nem dobja vissza becsekkolsz megint es magaddal viszed a regi es az uj beszallokartyadat is az a biztos...jo utat!:)
2011. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne hari nem lattam a datumot!! :DDD remelem sikerrel jartal! :)
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen sikerölt hazaértnem és így csináltam ahogy írtad :)

azért köszi a választ

2011. aug. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!