Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint ablakezelőjével...

Linux Mint ablakezelőjével gondoltam, hogy testre szabom az ablakokat, de meglepődve látom, hogy nem sok lehetőség van. Vagy mégis hogyan lehet testre szabni?

Figyelt kérdés
Nem találtam benne olyant, hogy például szabadon lehessen színt választani, vagy a keret vastagságát, lekerekítettségét, vagy az ikonok stílusát.

2013. nov. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak kész külsők amiket letölthetsz, vagy meg tudod magadnak szerkeszteni, ehhez némi grafikai tudás és egy XML szerkesztésének képessége kell.

Ha nem igazán van gyakorlatod, akkor fgsz egy kész dizájnt, és azt szerkeszted át, képeket cserélni még csak-csak tudsz, és XML -ben sem nehéz átírni pár sort. :-)

2013. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja'h és ikonokat is hasonló képpen lehet cserélgetni.

Rengeteg frankó icon létezik :-)

2013. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Honnan tudok letölteni? Mit kell keresni? És hogyan tudom betölteni, mert az ablakkezelőben ilyent nem látok, pedig az való a beállításokra, nem? xcfe
2013. nov. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!