Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's Creed 4 játékot...

Mataluk21 kérdése:

Az Assassin's Creed 4 játékot telepítettem (eredeti) elkezdtem indítani de feljött egy ablak a vírusirtótól, hogy az uplay_r1_loader. Dll fájl vírusos és automatikusan kitörölte. Valaki tud egy olyan oldalt ahol letudom ezt a . Dll-t tölteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 15:55
 1/7 batcave ***** válasza:
Tedd újra a vírusírtót meg kapcsold ki mert gondolom letorrentezted és a crackelt játékok nagy részét vírusnak jelzi :D
2013. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írta
2013. nov. 21. 21:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlen entert nyomtam előbb... na szóval írtam ,hogy "(eredeti)" szóval a számodra ez mit jelent? Hogy crack-eltem? Elnézést de nem akarlak megsérteni , lehet ,hogy vírusirtóval van baj.
2013. nov. 21. 21:11
 4/7 anonim válasza:

[link]

Ott alul irja,hogy download zip-file és arra rámensz.Kicsomagolod és bemásolod a .dll fájlt.

2013. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az utóbbi kommentelőnek :)
2013. nov. 26. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ne már. Crackelt content a netről. Specifikus probléma ac-k estében. Sajnálom, ha eredeti, akkor vidd vissza. A vírusirtó kivételeihez tedd be amúgy, de én esetet használok, bevallom, pc premier előtt 98%-ra kivittem az ac4-et(a többi premium content), nekem is csak ennyit kellett.
2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JANIkettőezer válasza:

Pff. EREDETI.... ja...

Érdekes, crack nélkül sosem tapasztaltam még, hogy ne tetszene egy vírusirtónak ez a DLL...

Nem kell hülyének nézni az embereket. :D Ha crackelt, akkor crackelt.


Ha meg tényleg eredeti, akkor egy másik crackelt Ubisoft játék miatt adja ki.

2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!