Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlanátok...

Milyen programot ajánlanátok anime, rajzfilm készítéséhez?

Figyelt kérdés
Én az autodesk mayára vagy 3dsmax-ra gondoltam.

2013. dec. 8. 21:13
1 2
 1/12 tabaki ***** válasza:

Ingyenes: Blender, Synfig Studio, Creatoon (az utóbbi kettő inkább csak játéknak jó, és 2D).

Fizetős: Anime Studio, Toon Boom Studio. Ha ragaszkodol a 3D-hez, az általad említettek.

2013. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hagyományos 2d rajzfilmet szeretnék, néhol 3d elemekkel. Azért gondoltam a 3ds-re mert azzal láttam hogy hasonlót csináltak. De nem ilyen gagyi ingyenes cuccokkal akarok kakiskodni.
2013. dec. 9. 14:29
 3/12 tabaki ***** válasza:
2013. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
...
2013. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maya? sok sikert sok türelem kell majd hozzá, kitartás. :)
2013. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a blenderre gondoltam. Komoly projectre tervezünk, nagy felbontású textúrákkal, és csak egy olyan programba akarom beleölni az időm amivel profin lehet dolgozni.
2013. dec. 9. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan a világ legrangosabb Animációs filmfesztiváljára, a Siggraph-ra 3 blenderes animáció is nevezett. Itt konkrétan a díjak közt az is szerepel, hogy aki itt nyer, azt instant nevezik oscarra.

Hát igen, ennyire szar...

[link]

2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondom, hogy a blender eddig eléggé bejön. Csak ahogy letöltöttem elég bonyesz első ránézésre.
2013. dec. 9. 20:24
 9/12 tabaki ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a fizetősek egyszerűbbek? A szükséges funkciókat azoknak is tudniuk kell, azokat meg neked kezelned. A Blender általában dicsérhető a frappáns megoldásai miatt, valószínű, hogy legalábbis nem zavarosabb a többinél.
2013. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MODO ? Nézd meg a Steamen. Tetszik-e.
2013. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!