Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok drivereket...

Honnan tudok drivereket beszerezni? Acer Aspire E1-522

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Acer Aspire E1-522 típusu laptopot,a boltban azt mondták hogy az Acer oldaláról tudok letölteni drivereket(pl wlan stb) de nem találtam sem ott,sem máshol.


Valaki tudna küldeni egy linket ahonnan le tudnám szedni hozzá a megfelelő drivereket?



2013. dec. 13. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Wut?


[link]

2013. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs azt elfelejtettem odairni hogy win 7 32 bit-es operációs rendszer van rajta,és az acer honlapján csak win 8-as van
2013. dec. 13. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ebből következik, hogy nincs hozzá gyári win7 32 bit driver. Vagy teszel rá win8-cat(akkor már 8.1 legyen) vagy esetleg összeszedegetheted a hardverekhez a drivereket innen onnan, nyilván az utóbbi nem fog menni ha itt kérdezel.
2013. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rózsahegyi László válasza:

Azért nem tudod telepíteni, mert gyárilag LINUX van rajta.

Ezt kell csinálni.

- Bekapcsoláskor nyomod az F2-t

- Biosban beállítod hogy a cd-ről bootoljon ne a hdd-ről

- Biosban átállítod a bios típusát eufi-ről legancy-ra (Ameddig nem, addig nem fogja látni a cd-t bootoláskor)

- Beteszed a win telepítőt és örülsz, hogy most már telepíti.

- Telepítés UTÁN! Drivereket le tudsz tölteni az amd oldaláról, ezt keresd ezt:


chipset driver:13-12_win7_win8_32_64_sb

VGA driver:13-12_win7_win8_64_dd_ccc_whql


Az acer oldalon levő win8-as driverek is működnek vele, ha nem is mind, ha kiírja hogy nem jó, akkor tényleg nem, de szinte mind felmegy és működik. Ha több változat is van akkor azt válasz amiben az(Atheros) szó szerepel.

2014. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!