Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operációs rendszer kompatibili...

Operációs rendszer kompatibilitás: windows 8, szóval erre a gépre csak windows 8-at tehetek? XP-t vagy windows 7-et nem?

Figyelt kérdés

Amúgy megéri az árát?

Fifa 14 re és League of Legendsre kellene, napi 2 órát használnám!


[link]



2013. dec. 19. 17:32
1 2
 11/17 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy az a Asus amit az #5. válaszoló linkelt tényleg sokkal jobb választás.
2013. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, most mit kell itt játszanod a nagyfiút?


Nyilván ha értenék hozzá, akkor nem itt kérdezgetnék idegen embereket.


De ha már osztottad itt az észt legalább a végére dobhattál volna egy linket, hasonló árkategóriás laptopról, ami szerinted megfelelne az elvárásaimnak.


Mindegy nem azért mondtam, mert elvárom, örülök annak is amit írtál, csak nem vettem olyan nagy hasznát, mint annak a linknek.

Meg is fogom valószínűleg fogadni a tanácsát, de ha tudsz jobbat annál, mint amit a másik kedves válaszoló linkelt akkor neked is ismét megköszönöm a segítségedet!

2013. dec. 19. 18:20
 13/17 A kérdező kommentje:

Na látod, te is ezt mondod, és gondolom te értesz is hozzá, így köszönöm, hogy megerősíted azt amit a másik kedves hozzászóló javasolt!


De ismét mondom, ha esetleg van esetleg ennél is jobb és linkelnétek nekem, megköszönném!

2013. dec. 19. 18:21
 14/17 P.O.C. ***** válasza:
Nincs jobb szerintem ebben az árkategóriában, viszont ehhez csak Windows 8/8.1 driverek léteznek.
2013. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a windows 7-et felejtsem el?
2013. dec. 19. 18:45
 16/17 P.O.C. ***** válasza:
Az miért akkora tragédia? Simán megy rajta a két említett játék is..
2013. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tragédia, csak megkérdeztem, hogy jól értettem-e.
2013. dec. 19. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!