Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok úgy Win7-et...

Hogyan tudok úgy Win7-et felrakni hogy utána a HDD-t, amire telepítettem, átrakom egy másik gépbe (többi lent)?

Figyelt kérdés
Amikor a gépemen telepítem a win7-et, minden probléma lefut a telepítés és semmi gond nincs a win7 is elindul. De amikor visszarakjuk a HDD-t a másik gépbe a win7 nem indul és a win7 töltőképernyőnél újraindul a gép. Újraindulás után pedig írja hogy a windows7 sérült a lehetséges hardver vagy szoftver csere miatt. Miután visszarakjuk megint az én gépembe a HDD-t utána már azon se lesz jó.

2013. dec. 19. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert windows telepítés alaplap függő. Csak akkor rakhatod át, ha ugyanolyan alaplapotok van.
2013. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki a hozzászólást, hogy chipkészlet miatt - ami természetesen az alaplapon van, meghát a processzor. Ha csak a procit cseréled ki, már akkor is újra kell rakni.
2013. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Processzor cserénél nem kell win telepítés, ellenben én egyszer már próbáltam egyik gépből átrakni hasonló chipset esetén a merevlemezt (konkrétan alaplap csere volt hiba miatt) és nem ment, ezért gondolom, hogy több dolog is befolyásolja.

Ugyanakkor olyan is volt, hogy teljesen más volt az alaplap, és elindult.

2013. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!