Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bsplayert használok, és van...

Bsplayert használok, és van egy olyan gondom, hogy párhuzamosan több sorozatot is nézek, és a history túl rövid ahhoz, hogy vissza tudjam nézni, hogy melyikből melyik részt néztem meg. Van erre valami plugin, vagy ötlet?

Figyelt kérdés
Például ha megnézek tíz rész X-aktákat utána keresgélnem kell, hogy melyik Rém rendes család résznél tartottam. Pláne azokkal van ilyen gond, aminél a fájlnév nem tartalmazza a rész címét, csak az évad/epizód számát.
2013. dec. 20. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam ezt megoldani, hoyg a film mappálába létrehozok egy üres txt-t az alábbi névvel "_epizód száma ami jön"
2013. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy win 7 alatt a rendszermeghajtó:\Users\felhasználóneve\Recent-ben benne van, ahogy nézem 150 bejegyzést kezel.
2013. dec. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!