Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emlékeztek erre a régebbi...

Emlékeztek erre a régebbi számítógépes játékra? (Fontos)!

Figyelt kérdés
Tehát körülbelül a 2000-es évek környékén játszottam vele, Én most 18 vagyok, egy robotos játék volt, amelynek lényege a z ellenfél legyőzése volt egy adott pályán. Megkellet találni az ellenfelet és lelőni. Több fajta pálya volt és nagyon nagyok voltak, volt piramis alakú pálya meg arénaszerű is. A robotnak felső teste barnássárga színű volt, míg az alsó rész sötét szürke volt. A két karjából lehetett lőni, és ha elvesztetted az egyik karját, ugyanúgy tudtál tovább menni. A robotnak a feje, ilyen kicsit ló alakú volt, és még talán annyi beugrik, hogy mikor töltött a játék akkor egy scarabeus bogár volt látható, és Windows 95-n játszottam vele. Nem tudom mennyit segítettem, de ha esetleg tudtok róla valamit, akkor előre is köszönöm!!! Meg ha tudtok, ilyen fajta régi robotos játékokat akkor, kommentbe írjátok le.

2013. dec. 26. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs mijen az a játék de szerintem már történelem

ajánlom a keresgélést a www.dosgamsarchive.com webhelyen

ha ott nem,van még jó sok ilyen olyan oldal!

2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!