Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Asderka1234 kérdése:

Hogyan kell használni a RatioMaster-t?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De ncore-on meg ilyen nevesebb torrent oldalakon ne használd, mert ott kiszűrik egyből..

2013. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az ilyen nagyobb oldalakon nem nagyon foglalkoznak vele meg nem nagy aránnyal töltenék hanem olyan 60-100 Kb az is feltünő ?
2013. dec. 26. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg.Pláne ncoren.Hamar kiszűrik az ilyesmit és aki meghívott is rosszul járhat miattad.
2013. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem foglalkoznak, ilyen piti torrent oldalakon még beválthat, de NCORE-on meg se próbáld. Kiraknak meg még a meghívód küldője is rosszul járhat, ahogy írja az előttem szóló.
2013. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , azért akartam megpróbálni mert ideges vagyok mert 1x seedel de nagyon kicsi gyorsasággal vagy nem seedel.
2013. dec. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!