Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 rendszerben 2 magos...

Win7 rendszerben 2 magos processzor egyik magja fullon pörög. Hol és mit tudnék még megnézni?

Figyelt kérdés
Feladatkezelő-Folyamatok fül alatt egyesével kikapcsoltam, amit tudtam. Ott már csak pár %-ot mutat a CPU alatt, ugyanekkor a teljesítmény fül alatt a CPU első ablaka(vagyis az egyes mag)100%-ot. A proci figyelő minialkalmazás 50-55%-ot mutat ekkor(vagyis az első magot), és fütyülnek a proci ventilátorok. Újraindítás után pár %-ot mutat mindenhol. Majd anélkül, hogy hozzá nyúlnék, megint 50% lesz a minialkalmazásnál, és a feladatkezelő-teljesítmény fül alatti proci grafikonban. A folyamatok fül alatt szinte semmit nem mutat. De van olyan is, amikor használom a gépet a megszokott módon, és semmi "túlpörgés" nincs.

2013. dec. 27. 02:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy átmenetileg teljesen kikapcsolod a frissítéseket, még csak ne is értesítsen. Aztán indítsd újra a gépet, és nézd meg, hogy megint beakad-e a proci.
2013. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, így is
2013. dec. 27. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az audio endpoint builder nevű szolgáltatást.
2013. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hol keressem?
2013. dec. 28. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szolgáltatások között...
2013. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok, Megvan. Mit csinál,és miért kell kikapcsolni? Miért nem okozott eddig gondot?
2013. dec. 28. 03:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak átmenetileg leállítod, és ha megoldja a problémát, akkor tudod, hogy valamelyik hangkártya driver környékén kell keresni a problémát. Különösen videokártyában találhatók tudnak ezen a téren gondot okozni.
2013. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így rendben van. Még soha nem csinált ilyet. Így hagyhatom kikapcsolva?
2013. dec. 28. 17:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Na... mégsem jó. Ki volt kapcsolva a végpont, és egyszer csak beakadt megint a proci. Aztán letiltottam a végpontot. Mégsem csökkent a proci használat.
2013. dec. 28. 19:18
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre, hogy ha neten megnézek egy videót, utánakezd el pörögni a proci, és 100%-on marad is
2014. jan. 1. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!