Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims3 világ körül kiegészítő...

A sims3 világ körül kiegészítőjét honnan tudnám letölteni ingyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 09:16
 1/4 anonim válasza:

*****


innen,de kell hozzá egy torrent kliens.

azt pedig innen tod letőlteni:

*****


Serial a weboldalon van a leírásban.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha letöltötted (én is ezt töltöttem közel 1 hétig éjjelt nappallá téve)lesz néhány dolgod mielőtt feltelepítenéd.



1. Másold ki a Sims3-mas mentéseidet.

2. Töröld le a Sims 3-mat.

3 Rakd fel újra a Sims 3-mat, De ne Crackeld és ne indítsd el. Ezzel együtt rakd fel az EA Download Managert.

4. Most indítsd el a Sims 3 Launchert (Általában a játék mappáján belül a bin mappában és abban lesz a Sims3Launcher.exe, ezt kell elindítanod)

5. Ha megnyitottad kattints a Játékfrissítésre és rakj fel minden frissítést amit akar.

6. Lépj ki a Launcher-ből DE még mindég Ne Crackeld.

7. Most kell majd a Deamon Tools-al beolvastatni a letöltött fájlt. Ha ez megvan megjelenik a telepítő és elvileg már azt fogja írni, hogy frissítve van.

8. Miután feltelepült nyisd meg ennek a kiegészítőnek a Launcher-jét (Indítópanel). Most ezt is frissítsd le a hibák elkerülése végett.

9. Töröld le az EA Download Managert (Általában a Program Files-ban találod EA DM mappában az uninstall.exe fájlt).

10. Ezután crackeld le az egészet.

11. Utazz el először Kínába utána Egyiptomba majd végűl Franciaországba, hogy megköszönd ezt a kis fordítást :D.


Egyébként ez az első válaszoló linkjében lévő hozzászólásoknál van (angolul). Én még nem tudtam kipróbálni szóval nem 100%, hogy működik de remélem, hogy igen.

2009. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2009. nov. 30. 17:18
 4/4 anonim válasza:
én letöltöttem és nekem nem indult, pedig mindent megcsináltam amit az előző kommentelő írt. nekem azt írja ki hogy nincs frissítve a sims3 alap....de nekem autómatikusan frissíti, és mégse jó....lehet hogy az a baj hogy nekem nem eredeti a sims3 alap?
2010. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!