Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Való világ villa lakóit...

A Való világ villa lakóit öltöztetik? Ingyen kapnak ruhát amikor akarnak? Ha kiesnek megtarthatják? :OOO

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

uhhh erre én is kiváncsi lennék..

amúgy szerintem kapnak ruhákat ingyen , és haza is vihetik őket .. szeintem ez természetes ha már ország világ őket nézi..

2011. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapnak.
2011. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De úgy látom sokszor új ruháik vannak,meg a műsor végén mondják,hogy milyen üzletek...
2011. febr. 17. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is kapnak ruhákat... Meg valószínűleg járhat hozzájuk fodrász/kozmetikus/műkörmös is, mert nézd meg, Szandikának pl. le se nőtt a haja... Műkörmös meg: én három hetente látom, hogy új formája/színe van a műkörmüknek.
2011. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát ez tök durva...:///

Ez már megéri..de olyan furcsa,hogy elvileg ezt se lehetne...

Már így is nyertek...

2011. febr. 17. 13:35
 6/15 anonim ***** válasza:
sajnos őket öltöztetik ingyen és a ruhát amit kapnak haza is vihetnek. Fodrász,műkörmös is jár hozzájuk.
2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen járnak be hozzájuk fodrászok, körmösök és stb...

és a fene nagy bezártság sem igaz ám. Szandikát pl állandóan kiviszik fogorvoshoz...

2011. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Műkörmös lehet nem jár hozzájuk. Ugyanis Anikónak műkörmös a foglalkozása, és lehet megcsinálja a többieknek. Lehet kérnek be ilyen műkörmös cuccokat, és akkor simán megcsinálja ő.
2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem-nem!!

Bejárnak hozzájuk, a körmösök is!

2011. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kész átverés az egész műsor :D

[link]

[link]

2011. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!