Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megoldani azt,...

Hogy tudom megoldani azt, hogy a Windows 7-et (ami most nem ISO, mert kicsomagoltam) újra megcsináljam ISO-ba?

Figyelt kérdés

Most szedtem le a PowerISO-t, de nem tudom használni. Egészen pontosan az nem megy hogy rendszerindító lemezképet csináljak. Valami rendszerindító információt kér amiről fingom nincs hogy mi és hogy honnan szedjek olyat.

Le tudnátok írni nekem?



2013. dec. 31. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd le újra, mert a kicsomagolással elb_sztad.
2013. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg a boot image fájl, rajta van a DVD -n (etfsboot.com).

Ez a leírás hátha segít: [link]


Amúgy tényleg lehet egészségesebb lenne, ha leszednéd újból, mint így kínlódsz vele. Iso-t sosem szabad kibontani, kivéve csak ha tudod mit csinálsz.

Ha boot -olható lemezed van azt lemezmásolással kell kiírni, vagy képet csinálni róla. Ha eleve bootolható képed van, azt egyszerűen fel kell írni a megfelelő funkcióval és kész.

2013. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom leszedni ujra mert ezt egy cd-ről másoltam ki(ctrl+c ctrl+v) és azt a cd-t ő is kapta...

nCore-on sztetek van ilyen univerzális win7?

2013. dec. 31. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Újra berakom, ki ne töröld... -_-'

Home Premium x86 [link]

Home Premium x64 [link]

Ultimate x86 [link]

Ultimate x64 [link]

2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:

"Újra berakom, ki ne töröld... -_-' "


A modik törlik ki mivel hogy tilos a warez, ha 20x rakod be 20x fogják törölni, még lehet hogy téged is bannolnak majd miatta.


"nCore-on sztetek van ilyen univerzális win7?"


Van, de most nem találom. Egy másik helyről viszont el küldtem a linket pü-ben. Ott nem kell regisztrálni, de azért seed -eld egy darabig, ne légy pofátlan!

2013. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek nem warez linkek te sem értesz ezek szerint hozzá...
2013. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Már pedig jogilag azok. Fizetős szoftver a Windows 7, az csak egy dolog hogy amit belinkeltél, azokba nincs illegális aktivátor, serial stb. Akkor sem legális terjeszteni. A MSDN is fizetős szolgáltatás.
2013. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Márpedig nem, mert a windows legálisan használható 90 napig. És az MSDNAA az fizetős, ezek viszont a DigitalRiver szabadon használható közzétett iso-i.


Itt az összes nyelv: [link]

2013. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy a magyar iso-k linkeket honnan szedted? Nem találom. A pro kéne nekem.
2013. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat + a privát üzit is!
2013. dec. 31. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!