Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek jó a Windows 8.1,...

Tárkányi Zoltán kérdése:

Szerintetek jó a Windows 8.1, mi a véleményetek róla? Érdemes feltelepíteni gépemre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem! tabletekre lett csinálva... azt csak szidni lehet...

persze mindjárt jönnek utánam a "szaki vok és kuss" emberek és beajánlják...

2014. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pontosabban a 8 lett inkább tabletekre a 8.1-en ezen akartak javítani több kevesebb sikerrel (inkább kevesebb)

tehát nem érdemesd

2014. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+1 nem.
2014. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a design, sokkal gyorsabb, mint a 7, némi teljesítményjavulás is van. A metro felületet meg ki lehet kerülni egy egyszerű beépített beállítással...
2014. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eloszlatandó a sötétséget, a Windows 8 nem rossz. A GUI-n rengeteget változtattak, hogy még egy kenyérpirítón is használható legyen, de vissza lehet állítani a klasszikus asztalnézetet. Gyors, kevesebb erőforrást zabál, mint a 7, köszönhetően annak, hogy a táblagépek IS célplatform. Semmivel sem rosszabb, mint a 7, és ha jelenleg egy XP-d van, akkor szerintem 8.1-re érdemesebb váltani.
2014. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a legtöbb ember, aki szidja, még ki sem próbálta.
2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, sőt testvérem gépén az van és én szívok vele nap mint nap. Sok játék és megszokott program nem megy rajta, ha meg 2-3 éves a gépre akarod tenni, akkor még a driverekkel is van gond ,és ezt a tablet dizájnt se kellene erőltetni asztali pc-re. Majd ha kinövi a gyerekbetegségeit és megoldják a sok-sok kompatibilitási problémát, akkor lehet kezdeni vele valamit. Addig csak parasztvakítás. Persze ha valaki csak a fészbukot bámulja rajta, annak tökéletes, de aki már másra is szeretné használni, annak számítani kell problémákra.
2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csempéket senki sem erőlteti rád, van egy beállítás, amivel ki lehet kapcsolni. Nem kötelező azt bámulni, anélkül is lehet használni.
2014. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!