Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valami szinkronizációs...

Létezik valami szinkronizációs progi az alábbi feladatra?

Figyelt kérdés
Van egy 1TB külső vinyóm, amin az adataimat tárolom. Erre többnyire új adatokat szoktam feltenni, legfeljebb módosítani, de ritkán törlök. Viszont sokszor teszek fel új dolgokat, de emiatt nem akarom mindig rádugdosni a gépemre. Azt szeretném, hogy a gépemen legyen egy másolata virtuálisan a vinyón lévő könyvtárstruktúrának, és abba gyűjtögetem az adatokat, és csak időközönként raknám fel, mondjuk havonta úgymond szinkronizálnám. Na persze nem egyesével szeretném ilyenkor, hanem hogy automatikusan megcsinálja ezt nekem egy program. Létezik erre megoldás?

2014. jan. 13. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
rsync
2014. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem teljes másolat kell, oda-vissza, mert az a lényeg, hogy a külső kapacitás jóval nagyobb, mint ami a gépemben van
2014. jan. 13. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Total Commander könyvtárszinkronját ajánlom, be tudod állítani, a másolás irányát, stb...
2014. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!