Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett ilyen lassú vagy...

Miért lett ilyen lassú vagy miért ilyen a gépem?

Figyelt kérdés

[link]


Itt az uj kis gépem nem egy nagy tudású gép de mivel linux volt rajta amit nem tudok használni igy egy windows 8.1 64 bit pro-t raktam rá ami nem eredeti de aktiválva volt és eleinte már nem emlékszem hogy lassu lett volna de simmán behozot minden youtube videot meg minden gyorsabb volt viszont most pár napja azt észleltem hogy kb semmi se ment a háttérbe mégis a proceszor használat meg a memmoria használat kb 51%-on volt pedig semmi se futott a gép nekem munkára kéne raktam is rá egy office 2013 64 bitet de már maga a word irgalmatlan lassu és pl egy egyenlet szerkesztésnél is sokkat tölt meg sokszor be fagy ilyen pillnanatokra az irás is néha késik ha megnyitok egy böngészöt akkor laggolok és egy lapot elég lasacskán nyit meg a gépen kb a wordon kivül semmi sincs az adatok szerint meg videok szerint meg leirások szerint a gépen pl valaki játszot assasin screed 1-et és ment neki dehát hogyha az elmegy amire nekem ugyse kéne a gép akkor hogy ohgy egy word szerkesztésnél meg betüméret váltásnál be akadok meg azt is észre vettem hogy hamarabb és merül ki az aksi mint szokot ....


2014. jan. 15. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
dolgozik a zombi hálózatba az aktivátorod jóvoltából...
2014. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok valami jobb op rendszert mondani mert a win7 hez nem nagyon ehhez driver de ha eredeti lenne akkor nem lenne ilyen lassu szoval akkor a nem eredetiság lassit le ?
2014. jan. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!