Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premier Pro vágás?

Adobe Premier Pro vágás?

Figyelt kérdés

Valaki eltudná nekem mondani, hogy amikor vágnak egy klipet vagy valami filmet akkor az adott videó nyersanyagot miért darabolják fel ennyire a timleinen mint pl itt

[link]


vagy más zenés produkciónál mint pl a studiox is nagyon szét darabolja a videókat


[link]


mint ezen a képen is látszik meg ezen


[link]


És még az is érdekelne, hogy van a videó és miért építenek annyi kisebb snittet fölé és azok miért különböző színüek, mit takar,hogy annak más a színe, egy másik Layert. De én cs5 használok és én nem tudok Layert kezelni, szóval ha valaki tudja akkor írja már meg nekem, meg ha tudna tanácsolni, hogy youtubon hol lehetne olyan videót találni ahol normálisan vágnak egy klipet vagy egy filmet akkor azt is meg köszönném mert én hiába nézem, hogy hogyan vágnak mert én mindig csak olyat látok, hogy csak egy kis részt mutatnak, de ha látnám videón is, hogy hogyan építenek fel egy ilyen klipet vagy videót akkor könnyebb lenne megérteni.

És még annyi, hogyha valaki még ért a kamerákhoz is akkor még azt el mondaná, hogy miért raknak az alap objektívre egy ilyen adapter segítségével egy kb 70-300 mm amint a objektívet amint a képen látható


[link]


[link]


meg itt. Köszi a segítség előre! :D



2014. jan. 17. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!