Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új ASUS notebbok vásárlás...

Erikaszi kérdése:

Új ASUS notebbok vásárlás után telepítettem windovs7 home premiumot. A hozzá kapott driver ezt írja ki. the drivers in this disk are not compatible with youros 32,64 bit. Win 8 win professional. EZ AZT JELENTI, HOGY NEM JÓ HOZZÁ A WIN7?

Figyelt kérdés
Mivel nem érzékeli a vezetékes internetet, gondolom fel kellene tennem az eternet vezérlőt, hálózati vezérlőt stb. TUDNA VALAKI SEGÍTENI?
2014. jan. 18. 08:55
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos sok gyártó már csak Windows 8-hoz készíti el a drivereket az új termékeihez. Vásárlás előtt kell tájékozódni, hogy melyikhez van még Windows 7 támogatás.

Persze működhet rajta a Windows 7 ettől függetlenül, de a drivereket más helyekről kell összeollóznod és nem biztos hogy minden hardverhez lesz is.

Szerintem jobban járnál a Windows 8- al egy ilyen gépen.

2014. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az új gépeken tipikusan win8 van ezért arra adták ki a drivedeket is. Ha van neted akkor meny fel az ASUS oldalára keresd ki a géped majd szedd le (ha találsz) win 7-es drivereket. Ha nem találsz kerss más oldalakon. Ha csak win 8-cal kompatibilisek a driverek akkor meg vissza kell rá azt tenni. De ha jól emlékszem akkor van hozzá egy hivatolos letöltő program ASUS Download Master vagy mi...
2014. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam én is. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2014. jan. 19. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!