Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes még meg venni a...

Érdemes még meg venni a DarkBasicet?

Figyelt kérdés
A DBpro ingyenes lett, de fizetős játékot nem lehet vele készíteni.

#vásárlás #DarkBASIC #DBpro #DBpro ingyen van #DarkBasic PRO
2012. dec. 31. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csinálsz benne egy jó játékot akkor igen :)


De szerintem nem igazán jó nyelv.

2012. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, konzolra, Mac-re illetve Linuxra mennyire lehet benne dolgozni, mert ezek a platformok nem hogy együttesen, de lassan külön-külön is megelőzik népszerűségben a Windows PC-t. De azon kívül, ha megvan az eladható játékod, miért ne vennéd meg hozzá a licenszt? Nekem sima DarkBASIC-em van eredetiben.
2012. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem játékészítésre a clanlib sokkal jobb mint a darkBasic.


De kinek hogy. :D

2012. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A clanlib kissé nehéz... Már próbáltam. Nem nagyon értek a licenc dologhoz, hogy megy az?
2012. dec. 31. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Tess:

[link]

---------

Használhatod nyugodtan kereskedelmi célra is teljesen ingyen a következő megszorításokkal:


Nem mondhatod azt hogy te írtad a clanlibet!

És a programodban jobb volna ha feltüntetnéd hogy a clanlibet használtad vagy valami elismervényt feltüntetnél valami ilyesmi de ezt nem muszáj ha nem akarod.


Muszáj feltüntetned hogy hánya clanlibe verziót használtad.


Ez a közlemény nem lehet eltávolítani vagy megváltoztatni bármilyen forrásból származó forgalmazás.


Valami iylesmi.

De nem tudok prón angolul.

2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én se xd.
2013. jan. 2. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A z fps creatoral is tudsz csinálni kb 2005ös játékoknak megfelelőt(persze csak fps-t)akár saját objecteket is csinálhatsz hozá, egyes pogramokal (mert alapból ebe alapértelmezett nem szerkeszthető objectek vanak)


Persze ha kreatívabb akarsz leni akor a game makert ajánlom (nekem nagyon bejött)könnyű vele fejleszteni sajnos igazán csak 2d-s játékokhoz használható pl:oldalamon van pár: [link]


és persze ott vannak a bonyolultabbak pl Dark Basic szerintem töltsd le feketén (warez)és ha beletanulsz meg tecik akor vedd meg eredetibe.

2013. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem, clanlib vagy sfml, de azért köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!