Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HP Mini xp telepitési probléma?

Body-Builder kérdése:

HP Mini xp telepitési probléma?

Figyelt kérdés
Nos hát vettem egy Hp mini-t pendrive rol szeretném telepiteni az xp-t meg is csinálom a pendrive-ot el indul a telepités betölt alul fehérbetükkel mindent nade mikor oda érek a particiokhoz hogy formázni szeretném nincs ott egy meghajto se(C,D)csak a pendrive mérete amivel ugyebár nem tudok semmitsem kezdeni...meg csináltam másik programmal akkor viszont olyan hiba üzenetet dobott ki mikor a particiok jöttek volna hogy nem találhato windows nt elözö verziója! Én az xp iso file ra gondolok h azzal lehet valami.Mi lehet a probléma?
2014. jan. 20. 16:09
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
A HP minihez szükséges SATA driver-t tedd bele az XP telepítődbe, és próbáld újra. Elvileg NLite segítségvel belepakolható.
2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a probléma h benne van a sata driver!Most azt terveztem h megprobálom egy kibövitett xp vel freedom ultimate elvileg abban is benne van minden!Mert olyan érzésem van h rossz az iso file..
2014. jan. 20. 17:48
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:
És vajon az a SATA driver van benne, ami a te gépedhez kell? Aligha hinnén, mert különben látná a a merevlemezt.
2014. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megprobálom ezzel a bővitett xp vel mert ebben van driverpack.Esetleg tudnal segiteni h melyik sata driver kell hozzá?
2014. jan. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!