Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beszúrás fülnél nem tudok...

K. Norbi kérdése:

Beszúrás fülnél nem tudok semmit csinálni. Minden szürke, illetve adatoknál se tudok legördülőt csinálni. Mi lehet a gond, hogy ezek nem működnek és hogy tudnám orvosolni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
norbi,te egyáltalán miről beszélsz,excell,-e,vagy már ezt is nekünk kell kitalálni ?
2014. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első irta, több infó kellene! De egyáltalán kijelöltél valamit? bevittél valami adatot? Mert akkor szokott szürke lenni valamelyik fül, ha nincs is kiválasztva semmi, nincs adat, amit értékeljen!
2014. jan. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bár mit kiválasztok semmi nem történik. Még a cellákat se engedi, hogy egyesítsem. Nem tudom mit csináljak? Mi okozhatja ezt?

Lehet, sőt biztos, hogy a kérdést nem jól fogalmaztam meg ezért elnézést kérek és kérlek tekintsetek ettől el.

2014. jan. 22. 04:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez saját táblázatod vagy kaptad valakitől? Lehet le van védve.
2014. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Saját táblázatom. Igen, lehet le van védve, de nem tudom, hogy akkor hogy inaktiváljam a levédést.
2014. jan. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!