Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-hez milyen vírusirtó...

Windows 7-hez milyen vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
És azt is hogy miért :) :DD

2014. jan. 28. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

AVG, Avast

Mert ingyen van :)

2014. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tamasoft ***** válasza:
Egyik legjobb a Microsoft Security Essentials. Be van építve a win7-be, ingyenes, kompatibilis nem fogja a gépet és hatékony. Nem mondom, hogy ezt válaszd mindenképp, csak azért mert én mondom, de próbáld ki.
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

AVG (ingyenes).


Mert ez van rajta. :)

2014. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már nem mertem kiírni mert a múltkor lehurrogtak miatta de valóban a Sec Esential is jó és teljesen ingyenes sőt még regisztrálni sem kell hozzá
2014. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp a security essentials-t válaszd. Az avast a legtrágyább vírusírtó ami valaha láttam, kegyetelenül fogja a gépet, ezt észre sem veszed hogy ott van, de szépen teszi a dolgát, mindent észrevesz. Ráadásul teljesen ingyenes.
2014. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ad Aware mert:

-ingyenes

-hatékony

-folyamatos aktív védelemnél sem fogja lassítani a gépet semmenyire

2014. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ingyenesek közt Az Avast a legerősebb,legmegbízhatóbb védelem.Legújabb verziója kevésbé terheli a gépet már,én azt ajánlom! Vagy magazinos kóddal (vagy meg véve) Nod32 / ESET Smart Security (ha tűzfal is kell)Utóbbi időkben szépen feljött a 7-es verziója! Utánuk nézel Prohardveren ott több infot is meg tudhatsz.


MSE leszerepelt védelem,megbukott.Sok mindent át enged.Aki még ajnározza az is csak addig míg be nem jut valami neki! Persze nettes szokásoktól is függhet a dolog.Win7ben nem az MSE van! Win8ban viszont igen.Akinek van esze ott is leváltja (Elég sokan teszik ezt!)

2014. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az xp-s gépemen volt valameddig a microsoft izéje, de annyira nem voltam elájulva tőle.
2014. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!